Daha Önce Varis Ameliyatı Geçirdim Fakat Dizaltımda Yeniden Varisler Belirmeye Başladı. Yeniden Ameliyat Mı OLmalıyım? Daha Pratik Yöntemleri Var Mı?


Tekrarlayan varislerde aklmıza daha önce de belirttiğimiz gibi yetersiz teşhis ve tedavi gelmektedir. Kişiden kişiye çok farklı kombinasyonlarda karşımıza çıkan varislerde iyi bir ultrasonografi tedavinin temel taşıdır. Şimdi yeniden değerlendirilmeniz ve esas problemin saptanması gerekiyor. Sonuca göre çorap ile korunmadan, yeniden işleme kadar her türlü seçenekle karşılaşabilirsiniz. Sonucu doktorunuzla birlikte değerlendirerek sizin için de en uygun yöntemi seçebilirsiniz.


Varis Gelişim İçin Kimler Risk Altındandır? Ailemde Varis Var, Bende de Olacak Mı? Varis Hastalığının Belirtileri Nelerdir? Bankacıyım, Akşama Doğru Bileklerimde Şişme ve Bacaklarımda Sızlama Oluyor?. Toplardamar Yetmezliği Olabilir Mi? Doğum Kontrol Hapı Kullanıyorum, Varis Olmaması İçin Bıraksam Mı? 6 Aylık Hamileyim, Ayaklarımda Çok Fazla Ödem Birikti ve Dizimin Arkasında Varisler Görmeye Başladım. Ne Yapmalıyım? Genital Bölgemde Varisler Var, Bacak Varisleri ile İlgisi Var Mıdır? Varis İçin Muayene Oldum ve İlaç Tedavisi Önerildi,Fakat Şikayetlerim Halen Devam Ediyor. Ne Yapmalıyım? Doktorum Varis Çorabını Sürekli Kullanmamı Önerdi.Bahar Aylarından Sonra Sıcaklar Nedeniyle Kullanamıyorum. Tavsiyeniz Olur Mu? Skleroterapi Seanslarının Sıklığı İdeal Olarak Nasıl Olmalıdır? Daha Önce Varis Ameliyatı Geçirdim Fakat Dizaltımda Yeniden Varisler Belirmeye Başladı. Yeniden Ameliyat Mı OLmalıyım? Daha Pratik Yöntemleri Var Mı? Skleroterapi Sonrası Çorap Ne Kadar Daha Kullanılmalıdır? Pazarlama Sektöründeyim, Sürekli Olarak Şehiriçi, Şehirdışı Seyahatlerim Oluyor.Akşama Doğru Bacaklarımda Şişme ve Ağrı Oluyor.İç Varis Olabileceğim Söylendi.Tedaviye Nereden Başlamalıyım? Dış Laser Tedavisi ile İnce Varislerimden Kurtuldum.Çorap Giymeye Devam Etmeli Miyim? Bacaklarımda Ufak Varislerim Var. Son 5 Aydır Düzenli Olarak Spor Salonuna Gidiyorum. Varislerimin Arttığını Farkettim, Acaba Spor Yapmak Varislerimi Arttırır Mı? Haftasonları Eşimle Yürüyüşe Çıkıyoruz. Yürüyüşün Eşimin Varislerine Faydası Olur Mu? Skleroterapinin Yan Etkileri Var Mıdır?
Copyright © 2019 | izmirvaris.com